درباره راتا کلاب

راتاکلاب چیست ؟

همانند تعریف باشگاه به معنای کلی گردآمدن گروهی از افراد در یک تشکل منسجم، باشگاه مشتریان نیز به معنای گردآمدن مشتریان یک مجموعه یا برند تجاری در کنارهم گفته است.

باشگاه های مشتریان (Loyalty Club) هدفمند هستند و برنامه ‌های منظم و پیوسته‌ ای جهت مشتریان دارند. یکی از اهداف اصلی باشگاه های مشتریان جمع‌آوری اطلاعات مشتریان باشگاه در زمینه سلایق، علاقه‌مندی و درخواست های آن‌ها است. تولیدات، خدمات و سایر فعالیت ‌های هر باشگاه با استفاده از اطلاعاتی که از این بخش بدست می‌آید، توسعه یافته و در جهت رضایت مشتریان گام بر می دارد. امروزه باشگاه های مشتریان از جایگاه ویژه ای در ایران و جهان برخوردار هستند.

باشگاه مشتریان راتا نیز به واسطه خدمات بی نظیر و مشتریان معتبر خود، یکی از باشگاه های مشتریان مطرح در ایران به شمار می رود.هزاران نفر از مشتریان این باشگاه در حوزه بیمه و صنعت هواپیمایی این مرز و بوم مشغول به فعالیت هستند.

این باشگاه در آخرین خدمت خود در راستای جلب رضایت مشتریان خود، اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی راتا کلاب نموده است.

خریدهای اینترنتی به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی های پرمشغله دنیای امروز ما بدل شده اند. علاوه بر صرفه جویی در وقت، امکان مقایسه هزاران کالا به صورت هم زمان و مشاهده مشخصات آن ها، از مهم ترین مزایای فروشگاه های اینترنتی هستند. حال آنکه باشگاه مشتریان راتا تسهیلاتی را نیز برای مشتریان وفادار خود فراهم کرده اند.

فروشگاه راتا کلاب با توجه به سلیقه و گستره مشتریان خود، طیف وسیعی از محصولات از آرایشی و بهداشتی گرفته تا لوازم کودک و نوزاد و مکمل های دارویی و ورزشی در بر می گیرد. کالاهای موجود در این فروشگاه با توجه به بازخورد مشتریان هر روزه در حال افزایش است.

این فروشگاه دارای نماد خدمات الکترونیک بوده و برای عضویت در آن می توانید با شماره 41752555 تماس حاصل بفرمایید.

فروشگاه اینترنتی راتا کلاب با تلاش روز افزون و صادقانه و در سایه عنایات پرورگار امیدوار است که بتواد نقش به سزایی در راستای آرامش و رفاه مشتریان خود داشته باشد.

Join RataClub